Namiot reklamowy to niekwestionowana atrakcja każdej imprezy, zarówno tej o charakterze handlowym, jak i eventu czy lokalnego pikniku rodzinnego. Pod tekstylnym dachem można ukryć się w czasie deszczu lub schronić przed słońcem, ale też usiąść przy stoliku z orzeźwiającym napojem czy przekąską. Namioty eventowe doskonale pełnią rolę prowizorycznych pomieszczeń, ale są też idealnym miejscem na reklamę, oddając do dyspozycji duże powierzchnie ścian i spadzistego dachu. Logo firmy lub odpowiednie napisy zaprojektowane przez naszą pracownię graficzną lub dostarczone przez Państwa zostaną umieszczone na wybranych powierzchniach jedną z wybranych technik druku.

Namiot promocyjny – nieograniczone możliwości nadruku

Drukowanie grafiki reklamowej jest możliwe na każdej płaszczyźnie namiotu, jaki wybierzecie Państwo na potrzeby promocji swojej firmy. Bez względu na to, czy jest to niewielka konstrukcja o powierzchni 2x2 m czy też duży namiot imprezowy, złożony z kilku modułów nadrukujemy na nim kolorowe płaszczyzny dachów, naniesiemy pojedyncze elementy graficzne na ściany boczne lub też pokryjemy powierzchnię konstrukcji powtarzalnym wzorem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wszystkie możliwe techniki nadruku. Druk termiczny, druk cyfrowy, sitodruk i sublimację. Możemy zadrukować fragmenty namiotów lub też pokryć je w 100% dowolnym kolorem z mocnym kontrastem i nasyceniem barw. Nieograniczone możliwości w nadruku obrazów, kolorów lub zdjęć. Ściany boczne, w które wyposażone są namioty reklamowe, mogą być zadrukowane również obustronnie. Nasz dział graficzny jest do Państwa dyspozycji przy tworzeniu Państwa namiotu KONKE® Na wykonane przez nas nadruki udzielamy w zależności od rodzaju nadruku 1 rok, 2 lata oraz na nadruki sublimacyjne 3 lata gwarancji!