Przedsiębiorstwo KONKE® w Polsce jest częścią KONKE® Germany, dzięki czemu kontynuuje wieloletnie tradycje i korzysta z technologicznych doświadczeń firmy macierzystej. Działając w branży eventowej dostarczamy firmom i instytucjom akcesoriów, które skutecznie wspomagają je w promocji, a jednocześnie są atrakcyjnym urozmaiceniem każdego wydarzenia. Nasze namioty pneumatyczne, balony reklamowe, bramy i ekrany a także lżejsze konstrukcje składane to magia kolorów, wzorów i grafik, które na długo pozostają w pamięci uczestników lub gości wydarzeń.

Namioty imprezowe KONKE® - wiodąca marka eventowa

KONKE® to nie tylko producent namiotów handlowych i eventowych, ale również firma, która dokłada wszelkich starań, aby organizowane przez Państwa imprezy były w pełni udane, atrakcyjne oraz bezpieczne. Dbamy o wysokie standardy stosując sprawdzone technologie oraz bardzo surową kontrolę jakości.

Dzięki rozwojowi, kontroli i wykorzystaniu najlepszych materiałów jesteśmy najlepszą wiodącą marką w branży eventowej. Nasze namioty stałociśnieniowe i inne produkty pneumatyczne cieszą się popularnością na rozmaitych imprezach, zarówno firmowych, jak i w środowiskach lokalnych czy szkołach i instytucjach. Namioty ekspresowe z naszej firmy można spotkać na targach, imprezach handlowych i rodzinnych piknikach. Korzystają z nich również lokale gastronomiczne z ogródkiem na powietrzu.

Badania i dalszy rozwój są trwałym elementem naszej firmowej filozofii. Udzielane przez nas gwarancje to potwierdzenie naszej solidności. Potrafimy słuchać naszych klientów. Słuchamy ich i dajemy możliwość bycia innym.

KONKE®