Namioty KONKE® są solidne, lekkie i proste w  obsłudze. Dzięki najwyższej jakości materiałom charakteryzują się wieloletnim okresem użytkowania.

Badania, optymalizacja i rozwój pozwalają sprostać wszystkim wymaganiom, jakie pociąga za sobą profesjonalne użytkowanie. W dążeniu do perfekcji i rzetelności wykonania produkujemy namioty imprezowe praktyczne i komfortowe. Śmiało można je uznać za reprezentantów nowej generacji. Wyróżniają je nieograniczone możliwości zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wystarczy kilkadziesiąt sekund i kilka czynności, aby zgrabny pakunek, bez zastosowania narzędzi, zamienił się w gotowy do użycia namiot wystawowy.

 namiot 3x2 3x2
 namiot 3x3 3x3
 namiot 3x4,5 3x4,5
 namiot 3x6 3x6
 namiot 3x9 3x9
 namiot 4x4 4x4
 namiot 4x6 4x6
 namiot 4x8 4x8
 namiot 5x5 5x5
 namiot 6x6 6x6

Namioty z nadrukiem - funkcjonalny nośnik reklamy

Możliwości zastosowania są nieograniczone. Dachy i ściany namiotów są doskonałym nośnikiem reklamy. Na Państwa życzenie nasz dział graficzny wykona projekt nadruków. Termotransfer, sublimacja, druk cyfrowy czy sitodruk – każda z tych technik jest do naszej dyspozycji. Modułowość, która charakteryzuje nasze namioty eventowe umożliwia wielokrotne ich powiększanie i łączenie w dowolnych konfiguracjach. Wszystko jest możliwe.

Konstrukcje KONKE® cechuje wysoki gatunek materiału, co przekłada się na długą żywotność. Mocny, aluminiowy stelaż gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, a zarazem lekkość namiotu. Nasze namioty imprezowe są jeszcze bardziej stabilne i służą przez wiele lat naszym klientom. Oferujemy Państwu aluminiowe konstrukcje o przekrojach 30 mm, 35 mm, 40 mm oraz rewolucyjny profil 58 mm!

Gwarantujemy funkcjonalność i komfort! Każdy namiot szybkiego montażu wyróżnia się unikalnym designem, od nowoczesnych, prostych form po stylizowane modele retro, doskonałe do obsługi przyjęć weselnych czy klasycznych restauracji na powietrzu.

szkielet namiotu

Stosowane przez nas łączniki i moduły powstały po wielu latach doświadczeń. Elementy gumowe zakrywające łączniki chronią dach. Nowe rozwiązanie systemów blokad zapewnia prosty i bezpieczny montaż. Nowoczesne ślizgi pozwalają na perfekcyjnie łatwe i bez niepotrzebnych tarć rozstawienie namiotów. Te techniczne cechy dają namiotom lekkość i poręczność a z drugiej strony dużą wytrzymałość.