Bramy reklamowe z nadrukiem

Imprezy o charakterze sportowym, eventy i plenery integracyjne z elementami przyjemnej rywalizacji to jedna z ciekawych form promocji. Organizacja wyścigów wymaga wyznaczenia linii startu i mety, a to wyjątkowa okazja, aby wykorzystać nasze bramy pneumatyczne i skutecznie zareklamować swoją firmę. Dzięki kolorowym nadrukom doskonale widoczna nadmuchiwana konstrukcja nie tylko pomoże w organizacji zabawy, ale też utrwali w pamięci gości charakterystyczne logo i barwy.

Bramy reklamowe z nadrukiem to nieskończone możliwości tworzenia unikalnej kompozycji w wybranej kombinacji barwnej i z grafiką, którą zaprojektuje nasza pracownia. Dzięki pięciu kształtom do wyboru oraz różnym rozmiarom mogą być dostosowane do organizowanej przestrzeni, idealnie prezentując się w pomieszczeniach i w terenie.

Bramy pneumatyczne – lekkie, trwałe i funkcjonalne

Linia startu lub mety z Państwa logo w ciągu kilku minut. Brama pneumatyczna to doskonała promocja organizatorów i ich partnerów. Dzięki stosowanym wysokiej jakości materiałom i najnowszym technologiom wykonywania nadruków nasze bramy służą klientom długimi latami. To doskonały sposób na urozmaicanie cyklicznie organizowanych imprez. Lekkie, nadmuchiwane bramy pneumatyczne wyróżnia wyjątkowo łatwy montaż, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dlatego są wygodne w przechowywaniu. Polecamy także balony reklamowe, oraz namioty samorozkładające.

 
wymiar wewnętrzny
wymiar wewnętrzny
2,7m x 5,4m
4,0m x 8,0m

 
wymiar wewnętrzny
wymiar wewnętrzny
2,7m x 5,4m
4,0m x 8,0m

 
wymiar wewnętrzny
wymiar wewnętrzny
2,7m x 5,4m
4,0m x 8,0m

 
 

Ekrany reklamowe (pneumatyczne)

Nadmuchiwane ekrany, to blisko 30m2 mobilnej powierzchni reklamowej instalowanej w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut! Wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Nadruk przyciąga uwagę doskonałym kontrastem i nasyceniem barw. Wymienna grafika.

Ekrany reklamowe (pneumatyczne)
 

wymiary siatki
wymiary siatki
3m x 6m
4m x 7m