Namiot nadmuchiwany

Targi, imprezy promocyjne, eventy, imprezy sportowe czy pikniki rodzinne to tylko kilka okazji do tego, aby zaprezentować swoją firmę lub jej najlepsze produkty. Wystarczy odpowiednia, doskonale rozpoznawalna kolorystyka, jeden napis lub logo, które zapada w pamięć uczestników. Pod nadmuchiwanym dachem można częstować reklamowanymi słodyczami, serem czy prezentować działanie nowoczesnego robota kuchennego, albo oferować sprzedaż promocyjnego asortymentu. Namiot reklamowy to doskonałe uzupełnienie i zarazem urozmaicenie takiej prezentacji – ciekawe, kolorowe i przyciągające wzrok z dużej odległości.

Pneumatyczny namiot reklamowy może być unikalną wizytówką firmy na targach lub prawdziwą atrakcją imprezy promocyjnej zwłaszcza, jeśli uczestniczą w niej również młodsi goście. Dmuchana konstrukcja to również urozmaicenie jubileuszy szkoły czy przedszkola, a pod barwnym i lekkim dachem bez problemu zmieści się stolik ze słodkimi przekąskami lub stanowisko z farbami do malowania twarzy. Namioty dmuchane pomimo swoich znaczących rozmiarów nie sprawią problemu z rozstawieniem nawet tam, gdzie do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń.

 

Namioty reklamowe w dowolnej konfiguracji wzorów

Namioty pneumatyczne to doskonały sposób na prezentację marki z jednoczesnym zagospodarowaniem przestrzeni. Można je wykorzystywać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, w plenerze lub na placu przed firmą. Namioty reklamowe z nadrukiem doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych – w upalnym letnim słońcu i w ulewnym deszczu. Zapewniają schronienie gościom i prezenterom, a jednocześnie swoim wyglądem zachęcają do wejścia w strefę cienia.

Wszystkie namioty, bramy i balony z naszej oferty możemy wyposażyć w kolorowy nadruk na wybranym fragmencie lub też zadrukować je w 100% w dowolnym kolorze. Nasz dział graficzny jest do Państwa dyspozycji przy tworzeniu Państwa namiotu pneumatycznego KONKE®. Oferujemy Państwu namioty pneumatyczne 4, 5 i 6 nożne. Stosowane wysokiej jakości materiały oraz rzetelność wykonania gwarantują wieloletni okres użytkowania.

Namioty promocyjne w minutę

Ustawianie specjalnych konstrukcji na wolnym powietrzu nie wymaga specjalnej wiedzy czy zgłębiania instrukcji. Bramy reklamowe na zawodach sportowych, namiot eventowy na imprezie plenerowej w krótkim czasie zmontuje i wypełni powietrzem dwuosobowa ekipa.

Kolorowe dmuchane atrakcje czy lekkie, ciekawe w kształtach namioty z nadrukiem nie stwarzają żadnego problemu z ich ustawianiem w wyznaczonych miejscach. Prosta w obsłudze brama pneumatyczna tworzona jest w sposób intuicyjny, w błyskawicznym tempie, a także równie szybko może być zdemontowana.

 
 

wymiary małe
wysokość
2,8
3,5
4
5,7
wymiary podstawy namiotu
4x4m
5x5m
6x6m
8x8m
powierzchnia użytkowa [m2]
ok. 10
ok. 16
ok. 22
ok. 40
 

wymiary średnie
wysokość
 
4
5
wymiary podstawy namiotu
 
8x8m
10x10m
powierzchnia użytkowa [m2]
 
ok. 32
ok. 47
 

wymiary dużego namiotu
wysokość
 
4
5
wymiary podstawy namiotu
 
8x8m
10x10m
powierzchnia użytkowa [m2]
 
ok. 32
ok. 47