Balony pneumatyczne – kolory i akcesoria

Nadmuchiwane balony reklamowe to wyjątkowa atrakcja każdej imprezy plenerowej. To również możliwość zaprezentowania Państwa firmy poprzez umieszczanie na ich powierzchni nadruków reklamowych w wybranych kolorach. Nasze balony są w pełni funkcjonalne i stwarzają nieograniczone możliwości tworzenia designu. Oferujemy zarówno szeroką gamę kolorów do wyboru, jak i niezbędne akcesoria, dzięki którym użytkowanie naszych balonów będzie łatwiejsze i bardziej komfortowe.


Balony reklamowe – kolory

Kolor jest bardzo istotnym elementem reklamy. Pozwala tworzyć symbolikę firmy, która się z nią identyfikuje. Aby nasze balony reklamowe doskonale odzwierciedlały jej charakter oddajemy do Państwa dyspozycji w 100% wodoodporne, starannie wyselekcjonowane tkaniny w dziesięciu kolorach. Dajemy też możliwość stworzenia poszyć w wybranym przez Państwa, indywidualnym kolorze.

Kolory
 

Balony reklamowe – Akcesoria

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort pracy przygotowaliśmy zestawy praktycznych i estetycznych akcesoriów. Niezawodne, proste i szybkie w użyciu zabezpieczą Państwa balony pneumatyczne, bramy reklamowe, ekrany i windyman’y w każdych warunkach.

Agregat prądotwórczy

Agregat prądotwórczy

Agregat generujący prąd o napięciu 230V. Jego moc została specjalnie dobrana do nośników reklamowych.

 
Przetwornica napięcia

Przetwornica napięcia

Urządzenie umożliwia podłączenie dmuchaw do gniazda zapalniczki w samochodzie, dzięki czemu balony reklamowe, bramy pneumatyczne, ekrany i namioty nadmuchiwane mogą być błyskawicznie wypełnione powietrzem. To alternatywne rozwiązanie, kiedy zabraknie zasilania energią elektryczną.

 
Płachta

Płachta

Komfortowa płachta o dużej powierzchni, wykonana z nieprzemakalnego materiału chroni balony pneumatyczne i inne produkty przed zabrudzeniami podczas montażu i składa