WindyMan

Podstawowym zadaniem reklamy jest przyciągnięcie uwagi i zapisanie się w pamięci obserwatora treści przekazu, jaki ze sobą niesie. Zapamiętywalność oraz zauważalność są możliwe wówczas, gdy forma reklamy jest ciekawa i niestandardowa. Do takich z pewnością zaliczają się nasze WindyMan. To dynamiczna reklama, która zwraca na siebie uwagę z odległości kilkudziesięciu metrów!

WindyMan

Tańczący jedno lub dwunożny WindyMan przyciągnie wzrok każdego, a wielu przechodniów skłoni do zatrzymania się na dłuższą chwilę. To już wystarczy, aby przeczytać i zapamiętać, kogo zabawny człowiek reprezentuje.

WindyMan - wiele możliwości kompozycji

WindyMan, które poleca nasza firma, wykonane są z trwałych tkanin technicznych, dzięki czemu doskonale znoszą zmienne warunki pogodowe, jakie panują o każdej porze roku. Możecie Państwo wykorzystać je, jako stałą promocję stacji paliwowej, sklepu czy zakładu produkcyjnego, ale też wybrać do promowania firmy podczas eventu. WindyMan to doskonała alternatywa dla pylonów i kasetonów reklamowych, a jej zaletą jest znacznie większa widoczność, z uwagi na imponujące rozmiary.

WindyMan oferujemy w trzech różnych wysokościach – 4, 5 i 6 m, a także w wersji jedno i dwunożnej. Każdy z wiatrowych ludzi może zostać pokryty nadrukiem reklamowym w części lub na całej powierzchni. Oferujemy też bogatą kolorystykę wodoodpornych tkanin poliestrowych, z których wykonujemy nie tylko balony WindyMan, ale również namioty nadmuchiwane, bramy eventowe i ekrany.

 

wymiary z jedną nogą
pełen zadruk
13m2
15m2
16m2

 
WindyMan z dwoma nogami
pełen zadruk
16m2
18m2
20m2