Balony reklamowe z nadrukiem

Balon pneumatyczny to ten rodzaj akcesorium, który budzi bardzo pozytywne skojarzenia i wywołuje wiele pozytywnych emocji. Lekka konstrukcja, która unosi się na wietrze, jest inspiracją do marzeń o szybowaniu w przestworzach, na skrzydłach wiatru, z dala od trosk codziennego świata. Balony reklamowe, jakie Państwu proponujemy, nie unoszą się ku niebu, ale swoją lekkością i harmonijnymi kształtami niezaprzeczalnie skłaniają do zatrzymania się na chwilę i oderwania się od rzeczywistości. To idealne miejsce do umieszczenia reklamy Państwa firmy lub jej kolorowego logo.

Balony pneumatyczne - idealny nośnik reklamy

Balony pneumatyczne to doskonały nośnik reklamy, którego nie da się nie zauważyć! Dzięki wodoodpornym materiałom oraz wysokiej odporności na warunki środowiskowe, są to produkty do wykorzystania w każdym sezonie, przez okrągły rok. Wykonane z lekkich i wytrzymałych tkanin poliestrowych zniosą zarówno upalne słońce, jak i ulewny deszcz. Tkaniny techniczne są też bardzo odporne na niskie temperatury, dlatego balon reklamowy może być ozdobą imprezy w okresie zimy – do świątecznych imprez handlowych w grudniu po wiosenne roztopy.

Balony pneumatyczne są proste w obsłudze i wygodne w transporcie. Bez problemu można je dostarczyć w wybrane miejsce, a rozkładanie i demontaż trwa zaledwie kilka chwil. Oferujemy zarówno modele z nadrukiem na pasie reklamowym, jak i kompozycje zadrukowane w całości. Balony reklamowe, namioty nadmuchiwane czy bramy pneumatyczne to akcesoria absolutnie niezbędne na każdym evencie.

 

Balony Beta

Balony Beta
wymiary balonów Beta
 

Balony Gamma

Balony Gamma
wymiary balonów Gamma
 

Balon Helowy

Sprawdza się wszędzie tam, gdzie brak zasilania. Z nadrukiem na pasie reklamowym lub zadrukowany w całości.

Balon Helowy
wymiary balonów Helowych