Namioty z nadrukiem DOME

Estetyczny, kolorowy, przyciągający uwagę namiot reklamowy może całkowicie zmienić charakter prezentacji lub stoiska handlowego. Unikalny kształt, możliwość tworzenia kompozycji z wielu barw oraz nadruki reklamowe sprawiają, że namioty imprezowe DOME bardzo skutecznie zmieniają otoczenie. To wyjątkowe połączenie niestandardowej, przyjemnej wizualnie formy z designem, który jest wizytówką firmy. Namioty reklamowe z nadrukiem to również informacja, jaką możecie Państwo przekazać gościom, projektując zestaw kolorów i grafikę, która identyfikuje się z Państwa firmą.

namiot dome
 

Namioty ekspresowe DOME - szybki montaż i trwała konstrukcja

Namiot ekspresowy DOME daje możliwość szybkiego zagospodarowania dużej powierzchni, estetyczną, mocną, lekką i łatwą w montażu konstrukcją. Stelaż namiotu to masywna konstrukcja z giętych rur aluminiowych, z trwałymi i estetycznymi łączeniami. Poszycie namiotu wykonane jest z impregnowanego materiału poliestrowego, podwójnie powlekanego, dzięki czemu jest on wodoodporny i wodoszczelny. Ściany mocowane są do dachu za pomocą zamków błyskawicznych.

Niepowtarzalny kształt, jaki wyróżnia namiot szybkiego montażu DOME, indywidualny nadruk oraz dwie wielkości o średnicach 9m i 6m zapewnią Państwu wyróżnienie podczas każdego wydarzenia. Różnorodność kombinacji sprawia, że możecie Państwo uatrakcyjnić imprezę unikalnym elementem dekoracyjnym, który równie atrakcyjnie zaprezentuje się w plenerze, jak i w pomieszczeniach. Konstrukcja, na której opiera się namiot reklamowy, pakowana jest w specjalne skrzynie transportowe, dzięki czemu przewiezienie nawet w odległe miejsce organizacji eventu nie jest żadnym problemem.


 
 

Kolory

dostępne kolory