Namioty promocyjne – kolorystyka nadruków

Kolor to jeden z najważniejszych elementów reklamy. Odpowiednio dobrany, zestawiony z innymi barwami na zasadzie kontrastu lub harmonii, tworzy unikalną kompozycję, która wyjątkowo oddziałuje na wyobraźnię. Kolory są doskonale zapamiętywane, a te intensywne i wyraziste – najszybciej są zauważane i na długo zapadają w pamięć. Wybierając nadruk na namiot promocyjny macie Państwo okazję do stworzenia unikalnego zestawu barw, który będzie się kojarzył z Państwa firmą.

Jeśli Wasza firma istnieje już od lat, a logo i barwy flagowe są jej nieodłączną częścią, nadruki, w które wyposażamy namioty imprezowe, mogą być ich dokładnym odzwierciedleniem. Oferujemy bogaty wybór barw w wielu odcieniach i pięknych, czystych tonacjach.

Namioty z nadrukiem – dachy

Wśród wielu modeli, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie proponujemy między innymi namioty ekspresowe. To otwarte konstrukcje, które składają się ze stelaża i tekstylnego zadaszenia. Jest ono idealnym miejscem na Państwa reklamę. Estetyczne i solidne dachy dostosowane do najbardziej ekstremalnych warunków. Doskonale widoczna reklama dzięki idealnie napiętej tkaninie. Oferujemy dachy z falbaną prostą lub falowaną. W wybranym kolorze, z nadrukami na falbanach lub na całym dachu.

 

Namioty z nadrukiem – ściany

Namioty wystawowe, które oferujemy mogą być wyposażone w ściany, dzięki czemu zyskują Państwo zaciszną, zamkniętą przestrzeń wnętrza. Szybki i łatwy montaż umożliwia wszyty szeroki rzep. Posiadamy ściany pełne, z oknami, z wejściem lub półścianka. To powierzchnie idealne do wykonania nadruków. Wejście można zamykać od wewnątrz lub z zewnątrz. Po otwarciu drzwi można zrolować i zapiąć rzepami.

 

Namioty reklamowe – kolory

Jako producent namiotów oddajemy do Państwa dyspozycji w 100% wodoodporne, starannie wyselekcjonowane tkaniny w dziesięciu kolorach. Dajemy też możliwość stworzenia poszyć w kolorze indywidualnym, wybranym przez Państwa.

dostępne kolory