Namioty imprezowe – akcesoria

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort pracy przygotowaliśmy zestawy praktycznych i estetycznych akcesoriów do namiotów KONKE®. Niezawodne, proste i szybkie w użyciu zabezpieczą Państwa namioty imprezowe w każdych warunkach.

 

Obciążniki

Imprezy plenerowe z naszymi produktami odbywają się w różnych warunkach pogodowych. Aby zabezpieczyć namioty reklamowe przed silniejszymi podmuchami wiatru oferujemy wygodne obciążniki żeliwne 15 kg lub 16 kg (2 x 8 kg) oraz obciążniki 15 kg napełniane piaskiem lub wodą. Obciążniki żeliwne mogą być układane jeden na drugim. Za pomocą obciążników 16 kg (2 x 8 kg) można stabilizować 2, 3 lub nawet 4 nogi połączonych namiotów.

 

Ogrzewanie

Nasze namioty eventowe mogą być wykorzystywane o każdej porze roku, także wczesną wiosną i jesienią, kiedy temperatury nie sprzyjają dłuższym pobytom na powietrzu. Zapewnienie komfortu termicznego pracownikom i gościom umożliwi promiennik ciepła o mocy 2000 W z praktycznym mocowaniem do konstrukcji namiotu i przewodem zasilającym o długości 1,5m.

 

Oświetlenie

Imprezy plenerowe często przedłużają się do późnych godzin wieczornych lub organizowane są w tych miesiącach roku, kiedy wcześnie zapada zmrok. Nasze namioty handlowe i wystawowe można wyposażyć w oświetlenie. Zestaw składa się z dwóch lub czterech lamp halogenowych z praktycznym uchwytem mocującym do konstrukcji namiotu oraz przewodem.

 

Kółka transportowe

Namiot imprezowy wymaga przeniesienia na miejsce jego montażu. Dzięki kółkom transportowym spakowany zamienia się w mobilną walizkę, którą bez problemu, przy minimum wysiłku można przemieścić w wybrane miejsce.

 

Rynny

Namioty eventowe przystosowane są do wykorzystania w każdych warunkach pogodowych, dlatego niekiedy muszą też zmierzyć się z ulewnym deszczem. Rynny to idealne rozwiązanie do odprowadzania wody pomiędzy dachami połączonych namiotów. Mocowane są do dachów za pomocą rzepów.

rynny